Lost password

Login


O REGISTRÁTOROVI.CZ

Služba REGISTRÁTOR.CZ je projektem společnosti ONE.CZ s.r.o. a je provozována od měsíce října 2003, kdy byl sdružením CZ.NIC umožněn provoz decentralizovaného systému registrací domén .CZ.

Ve službách poskytovaných na REGISTRÁTOR.CZ jsou zúročeny zkušenosti za 10 roků poskytování služeb registrací domén a webhostingu.

Společnost ONE.CZ s.r.o. byla zapsána v obchodním rejstříku 7.10.1997, a od svého založení se specializuje na poskytování služeb registrací domén a webhostingu.

Do roku 2003 poskytovala služby registrací domén v rámci monopolního systému provozovaného sdružením CZ.NIC (správcem domény .CZ). Ihned po umožnění provozu decentralizované správy byla dne 14.10.2003 uzavřena se sdružením CZ.NIC smlouva o udělení statutu akreditovaného registrátora a následně zahájen provoz služeb REGISTRATOR.CZ, které jsou kontinuálně poskytovány i po zavedení nového systému správy domény .CZ ke kterému došlo 1.10.2007.

Od 25.7.2005 je společnost ONE.CZ s.r.o. akreditovaným registrátorem domén .EU, dále pak poskytujeme registrace dalších nadnárodních a národních domén.

K datu 10.9.2007 rozšířila společnost ONE.CZ s.r.o. svoji nabídku a stala se akreditovaným registrátorem domén ENUM.

Ke službě registrací domén je možné využít nabídku webhostingových služeb, které jsou společností ONE.CZ s.r.o. poskytovány od založení firmy a to již 11 rok.

Všem kteří využili naše služby děkujeme za projevenou důvěru a věříme že nám zachovají přízeň i v budoucnu a budou se na nás i nadále obracet se svými požadavky. Doufáme že zákazníci kteří doposud naše služby nevyužili si v případě potřeby vyberou některou z nabízených služeb, která bude odpovídat jejich potřebám a požadavkům.


REGISTRATOR.CZ - © 2004-2022

Zákaznická podpora: help@registrator.cz